ILUZJONISTA NA WESELE

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad atrakcją na twoje wesele, czy tam inne wydarzenie ? To dobrze trafiłeś/Aś jedną z tych atrakcji jest pokaz iluzji na weselu można, podzielić na sceniczny, czyli stand-up gdzie para młodych lub goście weselni biorą czynny udział w pokazie a 2 z nich jest pokaz iluzji close-up, czyli pokaz na wyciągnięciu twojej ręki, czyli pokaz iluzji z bliska przy stolikach.
Uwielbiam występować przed publicznością i nawiązywać z nią kontakt. Sprawia mi wielką radość, kiedy ludzie się śmieją i dobrze bawią. Jedną z form rozrywki, którą proponuje, jest coraz bardziej popularny stand up. Już dzisiaj zapraszam Cię na jedyne w swoim rodzaju show i świetną zabawę. Obiecuję, że Cię zaskoczę i rozbawię do łez. Jeżeli poszukujesz czegoś niebanalnego na swoją imprezę, zdecyduj się na stand- up i pokaz wyjątkowych sztuczek magicznych. Moje show porywa publiczność, wśród której wybieram swoich asystentów. Dzięki wspólnej zabawie Twoi goście zapamiętają imprezę przygotowaną przez Ciebie na bardzo długo. Zależy mi na tym, żeby publiczność była maksymalnie zaangażowana w występ. Mogę występować przed mniejszą i większą publicznością. Stand up jest doskonały na imprezy firmowe, bankiety, przyjęcia, a nawet wesela. Zapraszam do współpracy już dziś! czas trwania pokazu 35 minut.

Planujesz wesele ? A może potrzebujesz atrakcji na wesele? Super dobrze trafiłeś. Ślub to jest jedyna taka uroczystość w życiu, którą zapamiętacie, do końca życia warto, zadbać o super atrakcję jakom jest pokaz iluzji. Ja jako iluzjonista z kilkuletnim doświadczeniem zapewnię WAM i WASZYM GOŚCIOM super magiczne show na którym. Będziecie się śmiać i super bawić.
A Para Młoda i Goście weselni będą z powodzeniem oczarowani para młodych, jak i goście weselni biorą aktywny i czynny udział w moim magicznym przedstawieniu.

Iluzjonista na wesele to artysta, który przygotuje wyjątkowy spektakl. Zamówienie występu stanowi wspaniały sposób na zapewnienie gościom oryginalnej atrakcji. W większości przypadków pokaz iluzji na wesele przewiduje show trwające nie dłużej niż 40 minut. Seans magii stworzy okazję do przerwy regenerującej siły po szaleństwach na parkiecie. W trakcie wesela goście zyskają okazję zarówno do świetnej zabawy, jak i do chwili na złapanie oddechu.